Manualna plastyka prosto z Hollywood, która rozwiązuje problemy związane ze starzeniem się skóry twarzy, szyi i dekoltu, bez zastosowania inwazyjnych zabiegów.

Masaż odbywa się w pięciu etapach:

Etap 1. Drenaż limfatyczny
Dzięki rozluźnieniu tkanek i mięśni torujemy drogę limfie, której zastój powoduje obrzęki, zwisy tkankowe, blokady.

Etap 2. Alfa-relaks
Metoda relaksacyjna, podobna do techniki hawajskiego masażu Lomi Lomi, którego głównym zadaniem jest wprowadzenie człowieka, jego psychiki i emocji w stan alfa, w którym świadomość płynnie balansuje między snem i rzeczywistością. Wówczas następuje przywracanie stanu głębokiej i naturalnej równowagi psychicznej i emocjonalnej mózgu. Dla wzmocnienia i pogłębienia efektu, alternatywne ruchy techniki masażu hawajskiego przechodzą w synchroniczne ruchy wygładzającego masażu indyjskiego Abhyanga.

Etap 3. Lifting
Autorska technika stymulacji i głębokiego ugniatania grup mięśni antagonistycznych względem siebie, kształtujących mimikę twarzy, a także modelujących jej owal.

Etap 4. Stymulacja
Ten etap masażu polega na opukiwaniu mięśni w rytmie Zouk, z różną częstotliwością i z różnym natężeniem, podobnie jak w masażu karaibskim, w którym osiąga się żywy efekt tonacji mięśni dzięki tarciu włókien. Takie działanie aktywuje potencjał wewnętrzny mięśni, co przekłada się na wyraźny efekt estetyczny.

Etap 5 Alfa – relax
Stopniowo spowalniając rytm masażu, płynnie powraca do punktu Alfa- relax.

Zabieg jest autorską metodą Svitlany Tvardovdka- certyfikowanej terapeutki ajurwedyjskiej, kosmetolog i farmakolog z praktycznym ponad 20-letnim doświadczeniem.