mgr Emilia Godzic Eveline's Therapy

Nazywam się Emilia Godzic i jestem wykwalifikowaną specjalistka w dziedzinie masażu i terapii estetycznych manualnych oraz kosmetologiem. Przez lata doskonaliłam moje umiejętności na różnorodnych szkoleniach, m.in. masażu Kobido, masażu Korugi, masażu transbukalnego oraz terapii Facemodeling Program. Przez trzy lata praktyki w gabinecie kosmetycznym miałam okazję nie tylko doskonalić terapie manualne, ale także pogłębić wiedzę o pielęgnacji skóry oraz makijażu.

Terapie manualne to moja pasja od zawsze. Wierzę w moc dotyku i rozumiem, jak ogromne znaczenie ma on dla naszego dobrostanu i urody. W moich rękach każdy zabieg to nie tylko odprężenie dla Twojego ciała, ale także chwila spełnienia dla duszy.

Chciałabym być Twoją towarzyszką w podróży ku doskonałości. Moje zaangażowanie i wnikliwość sprawią, że każdy zabieg będzie niezapomnianym doświadczeniem. Pozwól mi zatroszczyć się o Twoje piękno i odnajdź harmonię między ciałem i duszą już dziś.

 Uważam, że to niesamowite jak ogromną moc ma dotyk.

Wiemy, że znalezienie chwili dla siebie niekiedy jest wyzwaniem, dlatego rezerwacja wizyty w gabinetach Eveline’s Therapy jest szybkie i wygodne dzięki systemowi rezerwacyjnemu Booksy.

Posiadamy już trzy lokalizacje w Krakowie, powinnaś więc wybrać w aplikacji tę, która Cię interesuje, a następnie przejść do rezerwacji u mgr Emilii Godzic