Japoński Lifting Twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów akupresury i stref neuro-odruchowych na twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem i drenażem limfatycznym, intensywnie oddziałuje na tkanki, pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę, poprawiając również owal twarzy.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Japoński Cosmolifting jest masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne działanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Masaż rozpoczyna się od terapeutycznego oddziaływania na wszystkie organy witalne i systemy w naszym organizmie, takie jak: układ hormonalny, limfatyczny, neurologiczny, krwionośny, pokarmowy, wydalniczy, oddechowy, immunologiczny, szkieletowy i mięśniowy, szczególne efekty uwidaczniają się na mięśniach twarzy. Dzięki tym stymulacjom poprawia się metabolizm, zdolności regeneracyjne i parametry biochemiczne naszego organizmu, który wchodzi w stan pełnej homeostazy.

Powyższe procedury pozytywnie wpływają na nasz stan emocjonalny, dając równowagę i wewnętrzny spokój. Osiągnięcie wewnętrznego balansu wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych, które są efektem naszych emocji. Permanentne napinanie mięśni twarzy spowodowane długotrwałym stresem, skutkuje przemieszczaniem się skóry i zagięciami, które po czasie przeradzają się w zmarszczki. Uwolnienie mięśni od napięć poprzez głęboki masaż, pozwala skórze powrócić do pierwotnego położenia i spłyca zmarszczki.

W czasie 60 minut Japońskiego Liftingu Twarzy poddajemy się oddziaływaniu terapeutycznemu i estetycznemu, na które składają się:

  • stymulacja punktów meridianowych pochodzących z medycyny orientalnej, czego efektem jest regulacja poziomu i przepływu energii,
  • pobudzanie stref neuro-odruchowych na twarzy, dzięki czemu regulowane są biochemiczne parametry pracy wszystkich organów witalnych i systemów w organizmie,
  • balansowanie pracy układu limfatycznego, poprzez punkty nerwowo-naczyniowe na twarzy i szyi,
  • jedenaście japońskich, głęboko liftingujących procedur stymulacji tkanek skórnych i podskórnych w połączeniu ze stymulacją punktów i stref układu limfatycznego i hormonalnego, wspaniale wzmacnia efekt estetyczny uzyskiwany dzięki oddziaływaniu terapeutycznemu,
  • trzyetapowa, głęboka stymulacja mięśni metodą dr Castillo Moralesa- masaż po przebiegu włókien wszystkich mięśni twarzy doskonale tonizuje ich napięcie, dzięki czemu przeciwdziała grawitacji.