Pierwszy autorski masaż fizjoterapeutek Eveline’s Therapy.

Masaż, który łączy w sobie elementy refleksologii, masażu powięziowego, liftingującego, tajskiego i relaksacyjnego. Masaż złożony z naszych wspólnych doświadczeń, umiejętności i potrzeb. Z racji tego, że pracujemy z ciałem, obie często korzystamy z masaży w różnych miejscach. Jednak w 99% przy każdym zabiegu czegoś nam brakowało. Zapragnęłyśmy zatem stworzyć masaż, w którym nie zabraknie NICZEGO. 

Masaż stworzony tylko dla KOBIET. Masaż, który uwalnia od napięć Twoje stopy, łydki, uda, miednicę, brzuch, piersi, twarz i głowę. Pełen relaksu, sensualności i kobiecej energii.

Masaż, w którym poczujesz się dopieszczona i odpłyniesz w krainę relaksu.

Brzmi jak raj?

To dodamy do tego jeszcze informację, że wykonujemy go na oleju, który rozpieszcza wszystkie zmysły, odżywia skórę i włosy i dosłownie kołysze Cię do snu.

Olej inspirowany maściami pielęgnacyjnymi królowej Egiptu ma niesamowitą moc upiększającą i utrzymuje skórę młodą i promienną, nadając jednocześnie intensywne uczucie kobiecości i uroku. Jego wykwintne perfumy dają przenikliwe poczucie pewności siebie i zwiększają poczucie własnej wartości, przenosząc je poza zmysły… Mocne właściwości regeneracyjne, przeciwstarzeniowe i odżywcze sprawiły, że olej ten idealnie pasuje do naszego relaksacyjno- odmładzającego zabiegu.

Masaż trwa 90 minut, będziemy Cię na niego zapraszały wieczorną porą, tak, aby cudowny olej pozostawić na Twoich włosach i skórze do dnia następnego.