Nazywam się Barbara Filipek i jestem masażystką oraz fizjoterapeutką. Już od najmłodszych lat wiedziałam, że swoje życie zawodowe zwiążę z leczniczą mocą dotyku, dlatego już podczas studiów na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego podjęłam pracę w tym kierunku.

Odkrywanie potęgi metod fizjoterapeutycznych w codziennej praktyce, wzbogaciło mnie o nową wiedzę i wachlarz różnorodnych umiejętności pracy z ludzkim ciałem.
W 2014 roku odbyłam pierwszy kurs z zakresu masażu twarzy i od tego momentu ten obszar stał się przedmiotem mojej fascynacji i specjalizacji zawodowej. Przez następne lata odbyłam jeszcze kilka szkoleń z zakresu pracy z twarzą, w tym poznałam niesamowite metody dr Sergeya Shchurevicha oraz Facemodeling.

Prywatnie i zawodowo jestem zwolenniczką medycyny integracyjnej, tzn. łączenia metod konwencjonalnych z osiągnięciami i mądrością m.in. medycyny Wschodu. Chętnie sięgam po akupresurę, bańkę chińską i akupunkturę kosmetyczną. Wierzę, że dłonie to najlepsze narzędzie diagnostyczne oraz terapeutyczne, które pozwala zachować urodę i zdrowie. W pełni podpisuję się pod słowami mojego nauczyciela masażu, dr Sergeya Shchurevicha „Uważam, że jeśli człowiek ma pasję, to może tworzyć piękno swoimi rękami”.

Stwórzmy je razem! Zapraszam Cię na wizytę, na której dobiorę dla Ciebie indywidualny program odmładzania twarzy.

Uważam, że jeśli człowiek ma pasję, to może tworzyć piękno swoimi rękami.

Rezerwacja zabiegów wykonywanych przez Basię możliwa jest tylko poprzez kontakt telefoniczny z numerem telefonu
+48 669 663 452

Jeśli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie właśnie masuje.
Zostaw SMS z wiadomością, a na pewno się odezwę!