Magdalena Lorczyk fizjoterapia Evelines Therapy Krakow

Miłość do masażu i pracy manualnej pojawiła się u mnie z miłości do ludzi i chęci pomagania innym. Magister fizjoterapii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Doświadczenie zdobywam od 2018 roku pracując w SPA, gabinetach masażu i rehabilitacji poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu terapii twarzy i ciała. W swojej pracy łączę różne techniki m.in. masażu tkanek głębokich, masażu klasycznego, punktów spustowych czy drenażu limfatycznego. Moim konikiem jest praca w obrębie grzbietu, twarzy, szyi i dekoltu oraz obręczy barkowej. Zabiegi jakie wykonuje to: masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich, relaksacyjny, terapia punktów spustowych, drenaż limfatyczny, masaż kobiet w ciąży, Kobido, Physiokobido, terapia stawów skroniowo-żuchwowych oraz ZOGA FACE INTEGRATION.

 Uważam, że to niesamowite jak ogromną moc ma dotyk.

Wiemy, że znalezienie chwili dla siebie niekiedy jest wyzwaniem, dlatego rezerwacja wizyty w gabinetach Eveline’s Therapy jest szybkie i wygodne dzięki systemowi rezerwacyjnemu Booksy.

Posiadamy już trzy lokalizacje w Krakowie, powinnaś więc wybrać w aplikacji tę, która Cię interesuje, a następnie przejść do rezerwacji u mgr Magdaleny