MANUALNY LIFTING TWARZY POŁĄCZONY Z MOCĄ MAGICZNYCH KAMIENI BIAN

Oshin Bian Technique™

Oshin Bian Technique™

OSHIN BIAN TECHNIQUE TM to rytuał manualnego liftingu twarzy, połączony z niezwykłą mocą magicznych kamieni Bian autorstwa Akademii Manualnych Terapii Twarzy Facemodeling Academy.
To prawdziwa celebracja kobiecości, która wydobywa naturalny blask oraz przywraca młodość i promienność.
Ten kobiecy rytuał masażu stanowi bogaty program relaksacyjno-estetyczny rewitalizujący ciało; zwiększa energię życiową, a tym samym pięknie odmładza.
Stymulacja punktów akupresurowych na twarzy, będąca jednym z elementów rytuału, harmonizuje energie, regeneruje i przywraca witalność, a w konsekwencji odmładza tkanki na najgłębszym poziomie.
Oshin Bian Technique obejmuje pracę manualną składającą się z unikalnych technik polegających na liftingu i korekcie manualnej twarzy oraz technik, bazujących na działaniu kamiennych pałeczek Bian.

70-minutowy program odnowy składa się z:
– rozluźniającego masażu dłoni, głowy i obręczy barkowej,
– energetyzacji i liftingu obszaru biustu,
– manualnej korekty estetycznej dekoltu szyi oraz twarzy,
– masażu energetyczno-liftingującego z użyciem kamieni Bian.

PRACA Z KAMIENNYMI PAŁECZKAMI BIAN
Pałeczki Bian wzbogacają rytuał o uzdrawiające właściwości kamieni Bian, które używane były już w starożytności do akupunktury i masażu.
Masaż pateczkami Bian poprawia mikrokrążenie, usuwa toksyny, a tym samym rewitalizuje i odmładza tkanki. A to wszystko dzięki impulsom ultradźwiękowym, które wytwarzane są podczas pocierania kamieni o skórę.
Historia kamieni Bian sięga starożytności i prowadzi do Chin, gdzie od wieków używano ich do leczenia i profilaktyki zdrowia.
Bianshi, czyli kamień Bian jest najstarszym kamieniem terapeutycznym w Chinach. Powstał w okresie kredy i jest używany w tradycyjnej medycynie chińskiej od setek lat.
Poprzez prace i pocieranie skóry tym magicznym kamieniem, wytwarzany jest ultradźwiękowy impuls, najsilniejszy wśród przebadanych materiałów używanych w zabiegach. Impuls ten przenika w najgłębsze partie ciała. Kamień wytwarza jony ujemne oraz ma zdolność do magazynowania ciepła. Jego energia może ogrzać narządy wewnętrzne, zmniejszyć ilość toksyn i metali ciężkich oraz zniwelować cellulit.
Bianshi zawiera ponad trzydzieści makro i mikroelementów, między innymi żelazo, fosfor, wapń, miedź, cynk, sód, mangan, tytan, chrom, które są niezbędne i bardzo korzystne w działaniu dla organizmu.

Dzięki wykorzystaniu kamieni Bian w masażu i terapii twarzy
możemy uzyskać:
– oczyszczanie tkaniem z zastojów limfatycznych,
– głęboka regeneracje,
– przywrócenie skórze naturalnego blasku,
– poprawę mikrokrążenia i uwolnienie toksyn,
– zwiększona zdolność wchłaniania produktów do pielęgnacji skóry,
– uwalnianie blokad mięśni, skóry i powięzi,
– rewitalizacje blin oraz rozstępów.

Przeciwskazania:
– ciąża i karmienie piersią (konsultacja z lekarzem),
– stany gorączkowe,
– nadciśnienie tętnicze,
– nowotwór i leczenie (konsultacja z lekarzem),
– przerwanie ciągłości naskórka,
– epilepsja,
– niezagojone blizny,
– dermatozy.

pałeczki bian

UA-180636882-1