Nazywam się Ewelina Kulasik i jestem założycielką Eveline’s Therapy.

Dotyk od zawsze miał dla mnie magiczną moc. Już jako dziecko uwielbiałam masować i być masowana. W trakcie studiów magisterskich z fizjoterapii na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego najbardziej fascynowały mnie praca z ciałem oraz przepływ energii witalnej. W trakcie nauki utwierdziłam się w przekonaniu, że szczególnie interesuje mnie praca z ciałem i przywracanie równowagi fizycznej oraz emocjonalnej poprzez dotyk i energię.

Pierwszy odbyty przeze mnie kurs Japońskiego Liftingu Twarzy uświadomił mi, że przywracanie młodości poprzez masaż jest tym, do czego w swojej karierze dążyłam. Poszerzyłam swoje umiejętności o kurs Terapii Thermii Roll oraz Thermie Lift, a także Tybetańskiej Refleksologii Karku i Głowy.  Następnym  krokiem był kurs Facemodelingu, który uczynił mnie pierwszą w Małopolsce dyplomowaną Terapeutką Biologicznej Odnowy Twarzy oraz kurs Japońskiego liftingu twarzy 3D.

Obecnie jestem właścicielką trzech krakowskich, wypełnionych po brzegi klientami gabinetów, w których pracuję ramię w ramię wraz z moimi wspaniałymi terapeutkami. W swojej pracy łączę metody odmładzania twarzy z modelowaniem ciała, co daje spektakularne efekty. Mocno wierzę w to, że za pomocą jedynie pracy dłoni można przywrócić piękny wygląd i harmonię w całym organizmie.

Moje klientki cenią mnie także, za umiejętne dzielenie się wiedzą. Prowadzę cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty automasażu i tapingu. Regularnie publikuję w moich social media filmiki i porady uczące jak w naturalny sposób dbać o siebie.

Ewelina Kulasik Evelines Therapy Kraków facemodeling kobido masaż fizjoterapeuta

Jako współzałożycielka Instytutu Naturalnych Terapii Estetycznych YAS-Therapy specjalizuję się w szkoleniach dla profesjonalistów w zakresie skutecznej pracy z twarzą i ciałem. Jednym ze szkoleń, na jakie zapraszam, jest autorska metoda fizjoterapii estetycznej PhysioKobido.

Jeśli jesteś kobietą, która potrzebuje zmiany w swoim wyglądzie, samopoczuciu, a także wnętrzu — zapraszam Cię do moich gabinetów. Jestem pewna, że czas spędzony w towarzystwie mnie lub, którejś z moich cudownych dziewczyn,  będzie owocny dla nas obu.

Moja praca – to moja pasja i zrobię wszystko, aby się nią z Wami jak najlepiej podzielić.

Rezerwacja zabiegów wykonywanych przez Ewelinę możliwa jest tylko poprzez kontakt mailowy evelinestherapy@gmail.com lub telefoniczny +48 796 181 290

Jeśli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie właśnie masuje.
Zostaw SMS z wiadomością, a na pewno się odezwę!